Rekrutacja!

plakat_rekrutacja_10_11_2015Myślałaś/eś o robieniu czegoś poza siedzeniem na wykładach i zaliczaniem kolejnych kursów? Chcesz się nauczyć czegoś praktycznego, a nie tylko zdobyć papierek? Chcesz móc pokazać rodzicom, dzieciom i wnukom „jak kiedyś się studiowało” i że potrafiliście zrobić coś wyjątkowego? A może zwyczajnie zdobyć praktyczne doświadczenie, które w przyszłej pracy będzie bezcenne?

 

Zrób coś dla siebie: dołącz do nas!

Pierwsze spotkanie rekrutacyjne 10.11.2015r. (wtorek) o godzinie 19:00 w sali 2.17 / C-13!

Nie mogłaś/eś pojawić się na pierwszym spotkaniu? Żałuj, ale jeszcze nie wszystko stracone! Przyjdź na kolejne! Nie odpowiada Ci termin, a masz silną motywację aby zostać jednym z nas? Dzwoń do nas (numery telefonów w dziale Kontakt) lub podejdź do nas na chwilę na spotkanie robocze w poniedziałek o godz. 19:00 (do dnia 23.11. spotkania robocze dla członków koła odbywają się w sali 516 budynku B-1), na pewno coś wymyślimy.

 

Na czym polega rekrutacja?

Nie, nie musisz być asem elektroniki i mistrzem programowania, wszystkiego się nauczysz (choć jeśli już umiesz z pewnością nie damy Ci się nudzić :) ). Na początek zaplanowany jest rozbudowany cykl szkoleń, który pozwoli Wam wykonać projekt rekrutacyjny (szczegóły na spotkaniu). Jeśli jesteście ambitniejsi lub po prostu bardziej doświadczeni możecie przyjść z własnym projektem lub pomysłem, zawsze znajdzie się ktoś chętny pomóc w projekcie czy coś wytłumaczyć/wskazać adekwatne źródło.

 

Co będzie Ci potrzebne?

Zapał do pracy i motywacja. Reszta przyjdzie z czasem.

 

Potrzebujesz się z nami skontaktować? Przejdź tutaj.

Do zobaczenia!

Tworzymy:
P.I.W.O. bbc
Wspierają nas:
Popieramy:
dziewczyny na politechniki Labview fangroup