CZŁONKOWIE

Zarząd
Maciej Leliński
Rok: 4 Aparatura Elektroniczna
Prezes SKN MOS
Wojciech Matuszak
Rok: 4 Aparatura Elektroniczna
Wiceprezes ds. organizacyjnych SKN MOS
Sławomir Małkowski
Rok: 4 Aparatura Elektroniczna
Wiceprezes ds. finansowych
Edwin Prałat
Rok: 2 Elektronika
Koordynator Projektu P.I.W.O.
Świeżo zainfekowany nieuleczalnym wirusem gorączki elektronicznej. Niegdyś sceptycznie nastawiony do możliwości zarażenia, teraz, gdy wirus opanował jego umysł, pragnie rozwijać swoje umiejętności, by każdego dnia stawać się coraz lepszym elektronikiem.
Obecni członkowie
Marcin Czekajło
Rok: 4 EKA
Wiceprezes SKN MOS ds. organizacyjnych w roku akademickim 2016/17
Zna dwa języki obce: angielski i C. Wiecznie głodny wiedzy elektronicznej. Rzuć mu projekt, a pochłonie cały wolny czas na ogarnięcie tematu. Jego marzeniem jest projektowanie aparatury medycznej.
Adrian Prałat
Rok: 4 EAE
Koordynator Projektu P.I.W.O. w latach 2014-2015
Przygodę z elektroniką zaczynał od składania efektów gitarowych. Obecnie potrafi je także zaprojektować, choć pewniej czuje się, programując mikrokontrolery oraz konstruując urządzenia.
Michał Chodzikiewicz
Rok: 3 EAE
Koordynator Projektu P.I.W.O. w latach 2013-2016
Nasz MOSowy audiowiec i specjalista od ekstremalnych zastosowań sprężarek. Linuxa używał jeszcze przed Torvaldsem. Jego daltonizm wcale nie przeszkadza mu w koordynacji barwnych pokazów świetlnych P.I.W.O.
Tomasz Januszewski
Rok: 3 ARR i EAE
Były prezes oraz wiceprezes ds. finansowych
Programista embedded, głównie procesorów STM32, przy okazji łączący to zainteresowanie z elektroniką analogową. W wolnych chwilach buduje lasery i konstruuje roboty. Jak na chłopa z mazur przystało, każdy dzień okresu letniego spędza na plaży lub żeglując.
Paulina Świstuń
Rok: 2 AiR
Wiceprezes SKN MOS w latach 2015-2016
Już nie raz wypłynęła na głębokie wody mórz, zarówno na najmniejszych, jak i największych polskich żaglowcach. Jako kolejny cel postawiła sobie niezdobyte przez nią do tej pory wody elektroniki.
Maciej Dawidowicz
Rok: 4 Informatyka
Programista, teoretyk. W językach wysokopoziomowych kładzie wielki nacisk na porządny projekt oprogramowania, ale zwykle nie chce mu się kodzić. Lubi kodzić na niskim poziomie, gdzie nie zna pojęcia projektu. Rewolucjonizuje kody w kole wprowadzając javę (shame on him). Najlepiej pracuje pod presją deadline'ów. Pasjonuje go idea sztucznej inteligencji.
Paweł Gibaszek
Rok: 4 TSI
Elektronik z powołania, telekomunista z przypadku. Wieczorną kawę przemienia w nowe linijki kodu w Qt. Zrewolucjonizował podejście do projektów wprowadzając własne nietuzinkowe standardy w naszym kole, na szczęście tylko sam z nich korzysta.
Bartosz Jabłonka
Rok: 4 EAE
Czasami projektuje układy analogowe, ale zwykle działają inaczej niż planował. Znacznie lepiej czuje się w programowaniu - pisze kod w C na procesory AVR, a także na PC w C++, Javie, PHP i Pascalu.
Maciej Urban
Rok: 4 EAE
Entuzjasta elektroniki i wolnego oprogramowania. Już od dziecka składał układy elektroniczne, a w konsoli linuksa pracuje na co dzień. Stara się wszystko dopiąć na ostatni guzik.
Julia Morman
Rok: 3 Informatyka
Z początku elektronika była dla niej czarną magią, a programowanie było tylko na własny użytek. Jednak szybko się uczy i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Oprócz organizowania pokazów, zajmuje się działalnością w różnych komisjach przy Samorządzie Studenckim.
Bartosz Uryga
Rok: 3 EAE
Uwielbia zapach kalafonii o poranku oraz zapach spalonych tranzystorów wieczorem, urodził się z lutownicą w ręku. Teraz powoli wkracza na głębokie wody elektroniki analogowej.
Samir Senhadri
Rok: 3 EAE
Lubi Sieć, a jego zainteresowania wybiegają poza programowanie aplikacji internetowych. Od pierwszego wejrzenia zakochany w Linuxie. Głowa pełna pomysłów i entuzjasta motoryzacji.
Jan Seredyński
Rok: 2 AiR
Już w gimnazjum łatwiej było u niego znaleźć na biurku "Symfonię C++" niż "Dzieci z Bulerbyn". Pomimo wielu godzin spędzonych nad stronkami WWW i amatorskim software'em uznał, że tworzenie hardware'owych projektów bardziej go cieszy i łatwiej się nimi chwalić.
Daniel Majchrzycki
Rok: 1 AiR
Przygodę z komputerami zaczynałem od pisania programów w C i C++. W liceum zainteresowałem się elektroniką cyfrową, szczególnie projektowaniem i programowaniem urządzeń opartych na AVR, czym aktualnie się zajmuję.
Daniel Panachida
Rok: 4 AiR
Urodzony automatyk. Przygodę z cyfrową eletroniką zaczął od asemblera na AVR i - o, zgrozo! - płytki stykowej. Po tej traumie zaczął pisać w C i lutować. Chciałby mieć moc, by zaprojektować wszystko, czego używa.
Piotr Kowalczyk
Rok: 1 Informatyka
Marzyciel i lekkoduch, gdyby chociaż połowę czasu spędzał na czymś twórczym zamiast się obijać, już dawno władałby światem. Żyje nadzieją, że kiedyś uda mu się zgłębić wszelkie zakamarki świata elektroniki.
Liliana Cierpiał
Rok: 1 Elektronika
Kamil Sieciński
Rok: 3 AiR
Elektroniczny zapaleniec. W technikum nabył trochę wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu elektroniki i poczuł co to jest napięcie. Od tamtej pory w jego żyłach płynie prąd, którego nie zabraknie ani na zasilenie projektu, ani na dobrą imprezę. Później przyszła pora na mikrokontrolery. Zaczął od asemblera i BASCOMa, które szybko porzucił na rzecz C. Do koła przyszedł za namową znajomego, szybko poczuł, że to miejsce dla niego.
Andrzej Mizera
Rok: 4 EAE
Prezes SKN MOS w roku akademickim 2016/17
Zaprawiony w elektronicznym boju weteran licznych projektów. Niestraszne mu godziny spędzone przy organizacji Projektu P.I.W.O. Light Show, a nocy przy multimedialnym pawilonie spędził więcej niż we własnym łóżku. Do MOS-u przyszedł na chwile, został na dłużej, teraz mówią do niego Panie Prezesie
Absolwenci
Paweł Pelikan
Prezes oraz wiceprezes SKN MOS w latach 2013-2015
Nie straszne mu STMy, AVRy i elektronika analogowa. Często zajmuje się elektroniką zminiaturyzowaną, jednak nie pogardzi też wielkimi projektami. Paweł nie musi szukać sobie zajęć, to one same znajdują jego.
Mateusz Juźwiak
Wiceprezes SKN MOS w latach 2014-2015
Od dziecka pasjonat najpierw komputerów, później szeroko rozumianej informatyki. Mikrokontrolerów zaczął uczyć się przez zakład (który wygrał!) i bawi go to do dziś. W pisaniu oprogramowania oraz konstrukcji sprzętu najbardziej podoba mu się możliwość tworzenia lepszego świata dookoła siebie.
Grzegorz Muraczewski
Wiceprezes SKN MOS w latach 2013-2015
Woli kodzić bardziej desktopowo niż prockowo. Może nie pisze sterowników, ale sam jest niezastąpionym driverem. Sprawnie i rzetelnie realizuje powierzone mu zadania. Oprócz kodzenia, weekendy spędza grając i śpiewając na weselach.
Jacek Wodecki
Mniej hardwarowy niż inni, za to ogarnie każdy kod w c, c++, Javie lub VHDLu. Na poważnie zajmuje się przetwarzaniem sygnałów i obrazów w MatLabie. W wolnym czasie tworzy muzykę do filmów.
Arkadiusz Hudzikowski
Żadna dziedzina elektroniki nie ma przed nim tajemnic, a w szczególności układy precyzyjne czy wysokich częstotliwości. Mikrokontrolery i układy programowalne to jego chleb powszedni zwłaszcza w połączeniu z techniką DSP.
Grzegorz Groń
Interesuje się elektroniką analogową oraz cyfrową. Programuje niskopoziomowo (STM32, 8051, AVR) choć czasem z nudów napisze coś wysokopoziomowego. Pobocznie: technologią sieciową, komunikacją radiową oraz analizą obrazu w czasie rzeczywistym.
Marcin Lewandowski
Lubi duże moce i dobrze się czuje w elektronice analogowej. Nie straszne mu romantyczne wieczory z STM`ami oraz długie noce z aplikacjami desktopowymi. W prawdzie nie pisze skryptów w pythonie, ale ma własnego w terrarium.
Piotr Ficek
(Koordynator Projektu P.I.W.O. w latach 2012/2013 - relacje sponsorskie)
Piotr Falis
Entuzjastyczny jeśli chodzi o współpracę nad projektami, sprosta każdemu zadaniu. Pisanie kodu zwłaszcza w c++ nie jest dla niego żadnym wyzwaniem, nawet jeśli miałby to robić w notatniku.
Robert Jaszczyk
Wyzwania to coś co go kręci, dlatego wyznaje zasadę, że trudniejsze jest wrogiem łatwego, a każde FPGA zastąpi każdy procesor.
Tomasz Sidorowicz
Swoją przygodę z elektroniką rozpoczął, gdy w dzieciństwie na potęgę psuły mu się pady do pegasusa i trzeba było je naprawić. Z chęcią angażuje się w nowe projekty i wprowadza miłą atmosferę. Jako student wydziału elektrycznego nigdy nie zapomina o masie, a jako harcerz udowadnia, że praca zespołowa przynosi o wiele lepsze efekty.

Tworzymy:

P.I.W.O. bbc

Wspierają nas:

Popieramy:

dziewczyny na politechniki Labview fangroup